ADMA

O firmie

"ADMA" Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami to firma gwarantująca klientom rzetelną i profesjonalną obsługę. Działa nieprzerwanie od 2009 roku na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 17624 wydanej przez Prezydenta Miasta Będzin. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenia OC oraz Licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 22059 nadaną przez Federację Porozumienia Polskiego Rynku Nieruchomości (do 30 września 2014 roku działaliśmy pod patronatem licencji zawodowej nr 11233 wydanej przez Ministra Infrastruktury).

Wykonujemy pracę w oparciu o obowiązujące przepisy prawa i zgodnie z zasadami etyki zawodowej, szanując i uznając konkurencję na rynku pośrednictwa. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz.U. z 2014 roku poz 827), wszystkie nasze umowy pośrednictwa są zgodne w/w ustawą.

Współpracujemy ze wszystkimi podmiotami, w tym z biurami pośrednictwa nieruchomościami. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje i udoskonalamy metody pracy, w celu podnoszenia standardu obsługi klienta.

Nadrzędnym celem firmy jest obrona interesów naszych klientów i ciągłe zaspakajanie ich oczekiwań.

Gwarantujemy kompleksową obsługę w dziedzinie obrotem nieruchomościami – kupno, sprzedaż, wynajem: mieszkań, domów, działek, z rynków: pierwotnego i wtórnego oraz wszelkich nieruchomości komercyjnych: lokale, obiekty, tereny handlowo-przemysłowo-usługowe.

Służymy doradztwem, szacunkowymi wycenami, pomocą w zakresie finansowania transakcji (kredyty) oraz kompletowania niezbędnych dokumentów w celu zawierania umów.

Współpracujemy z portalami: www.gratka.pl, www.ofertynet.pl, www.komercyjne.pl, www.nieruchomościonline.pl, www.morizon.pl, www.agencja5000.pl www.domiporta.pl, www.otodom.pl, www.allegro.pl, www.domypro.pl, www.krn.pl

Pomagamy naszym klientom w zakresie pomocy finansowej przy nabywaniu nieruchomości w oparciu o współpracę z Domem Kredytowym „Notus” oddział w Katowicach www.notuskredyt.pl.

Wykonujemy na zlecenie klientów świadectwa charakterystyki energetycznej - zwane certyfikatami. Wszelkie szczegóły na stronie: www.domienergia.republika.pl.

Nasze biuro i jego współpracownicy pozostają w dyspozycji dla Państwa.


O naszej Firmie

Nadrzędnym celem firmy jest obrona interesów naszych klientów i ciągłe zaspakajanie ich oczekiwań.

więcej

Lokalizacja

mapa

mapawięcej